FirmaKontaktProdukty

      Wszystko zaczęło się w 1993 we włoskim miasteczku Montebelluna. To właśnie wtedy Gianni Piva, człowiek  mający wieloletnie doświadczenie w zakresie badań i rozwoju sportu, wyprodukował pierwsze buty MTB.
 Początkowo podstawą produkcji firmy NORTHWAVE były  buty rowerowe, które z sezonu na sezon zaskakiwały i nadal zaskakują nowoczesnym designem oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi.
         Działania włoskich projektantów, którzy nie czuli strachu przed łączeniem klasycznych materiałów takich jak tekstylia, z  wnoszącymi innowacje jak carbon, byli i nadal są nagradzani na wielu prestiżowych targach i wystawach branżowych. Firma NORTHWAVE w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku poszerzyła swoją ofertę o odzież dla aktywnych i wymagających rowerzystów. Włoscy styliści wraz z technologami włókiennictwa od lat wypuszczają na rynek kolekcje, których design jest zawsze pełen innowacji.    

      Konstytuująca się w latach powojennych rodzinna firma, w chwili obecnej jest dynamicznie rozwijającym się koncernem, którego logo jest rozpoznawane w ponad 150 krajach na wszystkich kontynentach świata, a hasło reklamujące ją na pierwszym z plakatów promocyjnych - FATTE PER VOI, SCELTE DAI CAMPIONI (DLA CIEBIE WYBRANY, PRZEZ MISTRZÓW) - jest aktualne do dnia dzisiejszego.

Copyright Bikershop 2010 | Powered by ewosoftCMS.net CDN XL Integration